Lista cu meciurile live online de astazi 23.11.2014. Actualizata la minut!

ORAMECIDATACOMPETITIE
4:06 Pachuca - VeracruzDuminica (23 Noiembrie) 03:06 (   
Link  Link  Link  Link 
5:00 Mexico - JamaicaDuminica (23 Noiembrie) 04:00 (   
Link  Link 
5:00 Chiapas - Queretaro FCDuminica (23 Noiembrie) 04:00 (   
Link  Link  Link 
7:00 Matsumoto Yamaga FC - Mito HollyhDuminica (23 Noiembrie) 06:00 (   
Link  Link 
7:00 Consadole Sapporo - Jubilo IwataDuminica (23 Noiembrie) 06:00 (   
Link  Link 
7:00 Kamatamare Sanuki - JEF United ChDuminica (23 Noiembrie) 06:00 (   
Link  Link 
7:15 FC Seoul - Seongnam IlhwaDuminica (23 Noiembrie) 06:15 (   
Link  Link 
8:00 Central Coast Mariners - AdelaideDuminica (23 Noiembrie) 07:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
11:00 Malaysia - MyanmarDuminica (23 Noiembrie) 10:00 (   
Link  Link  Link 
12:00 Banga - SiauliaiDuminica (23 Noiembrie) 11:00 (   
Link  Link 
12:30 FK Dinamo Moscow - Terek GroznyiDuminica (23 Noiembrie) 11:30 (   
Link  
13:00 Rayo Vallecano - Celta de VigoDuminica (23 Noiembrie) 12:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
13:00 Real Valladolid - UD Las PalmasDuminica (23 Noiembrie) 12:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
13:15 Garabagh - AZAL Olimpik BakuDuminica (23 Noiembrie) 12:15 (   
Link  
13:15 PFK Botev Plovdiv - Levski SofiaDuminica (23 Noiembrie) 12:15 (   
Link  Link 
13:30 Torino FC - US SassuoloDuminica (23 Noiembrie) 12:30 (   
Link  Link 
13:30 Miedz Legnica - Olimpia GrudziadDuminica (23 Noiembrie) 12:30 (   
Link  
13:30 Genclerbirligi - KarabuksporDuminica (23 Noiembrie) 12:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
13:30 Konyaspor - GaziantepsporDuminica (23 Noiembrie) 12:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
13:30 Elazigspor - AltinorduDuminica (23 Noiembrie) 12:30 (   
Link  
13:30 Gaziantep BB - ManisasporDuminica (23 Noiembrie) 12:30 (   
Link  
13:30 Sanliurfaspor - A. DemirsporDuminica (23 Noiembrie) 12:30 (   
Link  
13:50 Ekonomac - KairatDuminica (23 Noiembrie) 12:50 (   
Link  
14:00 Singapore - ThailandDuminica (23 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link 
14:00 Sloboda - FK SarajevoDuminica (23 Noiembrie) 13:00 (   
Link  
14:00 Singapore - ThailandDuminica (23 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link 
14:00 Metalurg Donetsk - FC Volyn LutskDuminica (23 Noiembrie) 13:00 (   
Link  
14:30 1. FC Nurnberg - FC Ingolstadt 04Duminica (23 Noiembrie) 13:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
14:30 Karlsruher SC - FC Erzgebirge AueDuminica (23 Noiembrie) 13:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
14:30 RB Leipzig - FC St. PauliDuminica (23 Noiembrie) 13:30 (   
Link  Link 
14:30 Racing Club de Montevideo - CA RiDuminica (23 Noiembrie) 13:30 (   
Link  Link 
14:45 Partick Thistle - Aberdeen FCDuminica (23 Noiembrie) 13:45 (   
Link  Link 
14:45 FC Basel - FC AarauDuminica (23 Noiembrie) 13:45 (   
Link  Link 
14:45 St Gallen - FC VaduzDuminica (23 Noiembrie) 13:45 (   
Link  Link 
15:00 OB Odense - FC NordsjaellandDuminica (23 Noiembrie) 14:00 (   
Link  
15:00 FC Nantes - Saint-EtienneDuminica (23 Noiembrie) 14:00 (   
Link  Link 
15:00 FSV Mainz 05 - Hallescher FCDuminica (23 Noiembrie) 14:00 (   
Link  
15:00 Panathinaikos Athens - Ergotelis Duminica (23 Noiembrie) 14:00 (   
Link  
15:00 FK Amkar Perm - Arsenal TulaDuminica (23 Noiembrie) 14:00 (   
Link  
15:00 Antalyaspor - DenizlisporDuminica (23 Noiembrie) 14:00 (   
Link  
15:00 Adanaspor - GiresunsporDuminica (23 Noiembrie) 14:00 (   
Link  
15:00 Port Talbot Town FC - CarmarthenDuminica (23 Noiembrie) 14:00 (   
Link  
15:15 FK Qabala - Simurq ZaqatalaDuminica (23 Noiembrie) 14:15 (   
Link  
15:30 Oostende - Standard de LiegeDuminica (23 Noiembrie) 14:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
15:30 Crystal Palace - Liverpool FCDuminica (23 Noiembrie) 14:30 (   
Link  
15:30 Mumbai City FC - Chennaiyin FCDuminica (23 Noiembrie) 14:30 (   
Link  Link 
15:30 Pandurii Targu Jiu - BotosaniDuminica (23 Noiembrie) 14:30 (   
Link  
15:50 Sporting - FK NikarsDuminica (23 Noiembrie) 14:50 (   
Link  
16:00 NK Lokomotiva Zagreb - NK Slaven Duminica (23 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:00 Napoli - CagliariDuminica (23 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:00 Parma - Empoli FCDuminica (23 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
16:00 Udinese - AC Chievo VeronaDuminica (23 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:00 Hellas Verona - AC FiorentinaDuminica (23 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
16:00 AC Cesena - SampdoriaDuminica (23 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
16:00 Klaipeda - ZalgirisDuminica (23 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:00 Eskisehirspor - Kayseri ErciyesspDuminica (23 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:30 Aarhus GF - Lyngby BKDuminica (23 Noiembrie) 15:30 (   
Link  
16:30 Hamburger SV - Werder BremenDuminica (23 Noiembrie) 15:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
16:30 Lechia Gdansk - Jagiellonia BialyDuminica (23 Noiembrie) 15:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
16:45 Viktoria Plzen - Bohemians 1905Duminica (23 Noiembrie) 15:45 (   
Link  
17:00 SD Quito - CD CuencaDuminica (23 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link 
17:00 Radomlje - KrkaDuminica (23 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link 
17:00 FC Thun - Young Boys BernDuminica (23 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link 
17:00 Vorskla Poltava - FC Zorya LuhansDuminica (23 Noiembrie) 16:00 (   
Link  
17:15 Niki Volos - Levadiakos FCDuminica (23 Noiembrie) 16:15 (   
Link  
17:15 Veria FC - KalloniDuminica (23 Noiembrie) 16:15 (   
Link  
17:15 OFI Crete - KerkyraDuminica (23 Noiembrie) 16:15 (   
Link  
17:30 SK Sturm Graz - Red Bull SalzburgDuminica (23 Noiembrie) 16:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
17:30 PFC Beroe Stara Zagora - Slavia SDuminica (23 Noiembrie) 16:30 (   
Link  
17:30 Fehervar - Ferencvaros TCDuminica (23 Noiembrie) 16:30 (   
Link  
17:30 FK Spartak Moscow - Mordovia SaraDuminica (23 Noiembrie) 16:30 (   
Link  
18:00 RNK Split - NK ZagrebDuminica (23 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link 
18:00 Brondby IF - SonderjyskEDuminica (23 Noiembrie) 17:00 (   
Link  
18:00 Hull City - Tottenham HotspurDuminica (23 Noiembrie) 17:00 (   
Link  
18:00 Montpellier HSC - ToulouseDuminica (23 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link 
18:00 Club Sporting Cristal - Union ComDuminica (23 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link 
18:00 CFR Cluj - CSMS IasiDuminica (23 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link 
18:00 Partizan Belgrade - FK Napredak KDuminica (23 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link 
18:00 UD Levante - Valencia CFDuminica (23 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
18:00 Girona FC - Recreativo HuelvaDuminica (23 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link 
18:00 CD Mirandes - LeganesDuminica (23 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link 
18:30 LDU Quito - Barcelona SCDuminica (23 Noiembrie) 17:30 (   
Link  Link 
18:30 VFB Stuttgart - FC AugsburgDuminica (23 Noiembrie) 17:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
18:30 Orduspor - SamsunsporDuminica (23 Noiembrie) 17:30 (   
Link  
19:00 KRC Genk - KV MechelenDuminica (23 Noiembrie) 18:00 (   
Link  Link 
19:00 Slavia Prague - Hradec KraloveDuminica (23 Noiembrie) 18:00 (   
Link  
19:00 Catania - LatinaDuminica (23 Noiembrie) 18:00 (   
Link  
19:00 GKS Piast Gliwice - Lech PoznanDuminica (23 Noiembrie) 18:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
19:00 Oriental - Vitoria SetubalDuminica (23 Noiembrie) 18:00 (   
Link  Link 
19:00 Besiktas - Kasimpasa SKDuminica (23 Noiembrie) 18:00 (   
Link  Link 
19:15 Real Betis - Deportivo AlavesDuminica (23 Noiembrie) 18:15 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
19:30 Tecnico Universitario - Manta FCDuminica (23 Noiembrie) 18:30 (   
Link  Link 
19:30 Asteras Tripolis - PAOK SalonikiDuminica (23 Noiembrie) 18:30 (   
Link  
19:30 Gyori ETO FC - DebrecenDuminica (23 Noiembrie) 18:30 (   
Link  
19:30 Metalurg Zaporozje - Dynamo KyivDuminica (23 Noiembrie) 18:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link 
19:45 Bnei Sakhnin FC - Beitar JerusaleDuminica (23 Noiembrie) 18:45 (   
Link  Link 
20:00 FC Midtjylland - AaB AalborgDuminica (23 Noiembrie) 19:00 (   
Link  Link 
20:00 Pumas UNAM - MonterreyDuminica (23 Noiembrie) 19:00 (   
Link  Link 
20:00 Elche CF - Cordoba CFDuminica (23 Noiembrie) 19:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
20:00 Albacete - OsasunaDuminica (23 Noiembrie) 19:00 (   
Link  Link 
20:30 Petrolul - FCM Targu MuresDuminica (23 Noiembrie) 19:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link 
20:30 New York Red Bulls - New England Duminica (23 Noiembrie) 19:30 (   
Link  Link 
21:00 KV Kortrijk - SV Zulte WaregemDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
21:00 Universitario de Sucre - Club TheDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  
21:00 Nacional Potosi - Petrolero YacuiDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  
21:00 Sport Recife - Fluminense FC RJDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  
21:00 Flamengo RJ - Criciuma ECDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  
21:00 Santos FC - Sao Paulo FCDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  
21:00 Cruzeiro - Goias Esporte ClubeDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link 
21:00 Figueirense FC - Vitoria SalvadorDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  
21:00 Universidad Catolica - Colo ColoDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link 
21:00 Palestino - Union La CaleraDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  
21:00 Cobresal - O HigginsDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  
21:00 Mushuc Runa SC - CD El NacionalDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link 
21:00 Lila Loja - CD OlmedoDuminica (23 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link 
21:15 Leon de Huanuco - Club UniversitaDuminica (23 Noiembrie) 20:15 (   
Link  Link 
21:15 Vitoria Guimaraes - Sporting BragDuminica (23 Noiembrie) 20:15 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
21:45 AC Milan - Inter MilanDuminica (23 Noiembrie) 20:45 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
22:00 Belgrano de Cordoba - CA TigreDuminica (23 Noiembrie) 21:00 (   
Link  Link 
22:00 Estudiantes La Plata - Defensa y Duminica (23 Noiembrie) 21:00 (   
Link  Link 
22:00 Bolivar - UniversitarioDuminica (23 Noiembrie) 21:00 (   
Link  Link 
22:00 Deportivo Rionegro - Union MagdalDuminica (23 Noiembrie) 21:00 (   
Link  
22:00 Olympique Marseille - Girondins BDuminica (23 Noiembrie) 21:00 (   
Link  Link 
22:00 Villarreal CF - Getafe CFDuminica (23 Noiembrie) 21:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
22:00 Alcorcon - LugoDuminica (23 Noiembrie) 21:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
22:00 CA Fenix - CA PenarolDuminica (23 Noiembrie) 21:00 (   
Link  Link 
23:00 Club Alianza Lima - UTC CajamarcaDuminica (23 Noiembrie) 22:00 (   
Link  Link 
Cum sa vezi meciurile online gratuit

Pentru webmasteri! Copie acest cod pe site-ul tau pentru meciuri online updatate la minut, fara reclame.