Lista cu meciurile live online de astazi 01.11.2014. Actualizata la minut!

ORAMECIDATACOMPETITIE
14:00 2. Bundesliga - Simulcast / KonfeSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
14:00 1. FC Nurnberg - FC St. PauliSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
14:00 1. FC Heidenheim 1846 - SV DarmstSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
14:00 Astana - FC KaisarSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link 
14:00 Aktobe - KairatSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link 
14:00 FHK Liepajas Metalurgs - FC DaugaSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link 
14:00 FS Metta - FK Spartaks JurmalaSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link 
14:00 Daugava Riga FK - FK JelgavaSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link 
14:00 FC Jurmala - Skonto RigaSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link 
14:00 FK Ventspils - BFC DaugavpilsSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link 
14:00 Atvidabergs FF - Malmo FFSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link 
14:00 IF Brommapojkarna - IF ElfsborgSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link 
14:00 Kalmar FF - AIKSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link 
14:00 Falkenbergs FF - MjallbySambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link 
14:00 IFK Goteborg - Halmstads BKSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
14:00 Gefle IF - Helsingborg IFSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link 
14:00 Orebro SK - BC HackenSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link 
14:00 Djurgardens IF - IFK NorrkopingSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link 
14:00 Antalyaspor - BucasporSambata (01 Noiembrie) 13:00 (   
Link  Link  Link 
14:15 Wolverhampton Wanderers - BirmingSambata (01 Noiembrie) 13:15 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
14:30 Johor FC - Pahang Sambata (01 Noiembrie) 13:30 (   
Link  Link  Link 
14:45 Newcastle United - Liverpool FCSambata (01 Noiembrie) 13:45 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
15:00 Chamois Niortais - AS NancySambata (01 Noiembrie) 14:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
15:00 Dynamo Dresden - Stuttgarter KickSambata (01 Noiembrie) 14:00 (   
Link  Link 
15:00 FC Energie Cottbus - SpVgg UnterhSambata (01 Noiembrie) 14:00 (   
Link  Link  Link 
15:00 Holstein Kiel - Arminia BielefeldSambata (01 Noiembrie) 14:00 (   
Link  Link  Link 
15:00 SV Wehen Wiesbaden - Chemnitzer FSambata (01 Noiembrie) 14:00 (   
Link  Link  Link 
15:00 Gyori ETO FC - DiosgyorSambata (01 Noiembrie) 14:00 (   
Link  Link  Link 
15:00 CSKA Moscow - FK Zenit St. PetersSambata (01 Noiembrie) 14:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
15:30 RSC Anderlecht FC - Sporting LokeSambata (01 Noiembrie) 14:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
15:30 FC Goa - Delhi DynamosSambata (01 Noiembrie) 14:30 (   
Link  Link  Link  Link 
15:30 CS Gaz Metan Medias - UniversitatSambata (01 Noiembrie) 14:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
16:00 RNK Split - Dinamo ZagrebSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link  Link 
16:00 Dukla Praha - Dynamo Ceske BudejoSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:00 Napoli - AS RomaSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
16:00 Serie B - Diretta GolSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link  Link  Link 
16:00 Avellino - CataniaSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:00 Crotone - PerugiaSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:00 Livorno - BolongaSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link  Link 
16:00 Pescara - SpeziaSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:00 Pro Vercelli - AS BariSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:00 Ternana - CittadellaSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:00 Trapani - BresciaSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link  Link 
16:00 Virtus Entella - Virtus LancianoSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:00 Carpi - VicenzaSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link 
16:00 Bursaspor - SivassporSambata (01 Noiembrie) 15:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
16:30 Bundesliga - Simulcast / KonferenSambata (01 Noiembrie) 15:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
16:30 FSV Mainz 05 - Werder BremenSambata (01 Noiembrie) 15:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
16:30 Hannover 96 - Eintracht FrankfurtSambata (01 Noiembrie) 15:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
16:30 VFB Stuttgart - VFL WolfsburgSambata (01 Noiembrie) 15:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
16:30 Hamburger SV - Bayer 04 LeverkuseSambata (01 Noiembrie) 15:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
17:00 FC Austria Wien - SK Sturm GrazSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link 
17:00 Universidad Chile - Universidad CSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link 
17:00 Blackburn Rovers - Reading FCSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link 
17:00 Blackpool FC - Ipswich TownSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link 
17:00 Brentford - Derby CountySambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link 
17:00 Cardiff City - Leeds UnitedSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link 
17:00 Charlton Athletic - Sheffield WedSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link 
17:00 Huddersfield Town - Nottingham FoSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link 
17:00 Rotherham United - MiddlesbroughSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link 
17:00 Watford FC - Millwall FCSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link 
17:00 Wigan Athletic - Fulham FCSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link 
17:00 Arsenal - Burnley FCSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
17:00 Chelsea FC - Queens Park RangersSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
17:00 Everton FC - Swansea City FCSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
17:00 Hull City - Southampton FCSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
17:00 Leicester City - West Bromwich AlSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
17:00 Stoke City - West Ham UnitedSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
17:00 Nyiregyhaza - Szombathelyi HaladaSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link 
17:00 Dumbarton - Rangers FCSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link 
17:00 Celtic - InvernessSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link 
17:00 Granada CF - Real MadridSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
17:00 Mallorca - LugoSambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link  Link 
17:00 Vorskla Poltava - FC Illychivets Sambata (01 Noiembrie) 16:00 (   
Link  Link 
17:30 Zrinjski Mostar - Celik ZenicaSambata (01 Noiembrie) 16:30 (   
Link  Link 
17:30 San Marino - Inti Gas AyacuchoSambata (01 Noiembrie) 16:30 (   
Link  Link  Link 
18:00 Slavia Prague - 1.FK PribramSambata (01 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link 
18:00 Banik Ostrava - Hradec KraloveSambata (01 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link 
18:00 Teplice - JihlavaSambata (01 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link 
18:00 Zbrojovka Brno - SlovackoSambata (01 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link 
18:00 FC Vestsjaelland - Esbjerg FCSambata (01 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link 
18:00 FC Lorient - Paris Saint GermainSambata (01 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
18:00 Penafiel - EstorilSambata (01 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
18:00 Universitatea Craiova - BotosaniSambata (01 Noiembrie) 17:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
18:30 El Nacional - CD OlmedoSambata (01 Noiembrie) 17:30 (   
Link  Link 
18:45 FC Zurich - FC LuzernSambata (01 Noiembrie) 17:45 (   
Link  Link  Link 
19:00 Standard de Liege - KV MechelenSambata (01 Noiembrie) 18:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link 
19:00 Lombard Papa - DebrecenSambata (01 Noiembrie) 18:00 (   
Link  Link 
19:00 Empoli - JuventusSambata (01 Noiembrie) 18:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
19:00 Atletico Madrid - Cordoba CFSambata (01 Noiembrie) 18:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
19:00 Deportivo Alaves - AlcorconSambata (01 Noiembrie) 18:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
19:00 Barcelona B - Sporting de GijonSambata (01 Noiembrie) 18:00 (   
Link  Link  Link 
19:00 Akhisar Belediyespor - TrabzonspoSambata (01 Noiembrie) 18:00 (   
Link  Link  Link  Link 
19:15 Bournemouth - Brighton and HASambata (01 Noiembrie) 18:15 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
19:15 Llagostera - Racing SantanderSambata (01 Noiembrie) 18:15 (   
Link  Link  Link 
19:30 Al Hilal - Western SydneySambata (01 Noiembrie) 18:30 (   
Link  Link 
19:30 Bundesliga - Simulcast / KonferenSambata (01 Noiembrie) 18:30 (   
Link  Link 
19:30 Red Bull Salzburg - FC AdmiraSambata (01 Noiembrie) 18:30 (   
Link  Link  Link 
19:30 SV Ried - WAC Sankt AndraSambata (01 Noiembrie) 18:30 (   
Link  Link  Link 
19:30 FC Magna Wiener Neustadt - SV GroSambata (01 Noiembrie) 18:30 (   
Link  Link  Link 
19:30 Bayern Munchen - Borussia DortmunSambata (01 Noiembrie) 18:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
19:30 Asteras Tripolis - Olympiakos PiSambata (01 Noiembrie) 18:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link 
19:30 Metalurg Zaporozje - ChernomoretsSambata (01 Noiembrie) 18:30 (   
Link  Link 
19:45 Real Garcilaso - Club UniversitarSambata (01 Noiembrie) 18:45 (   
Link  Link  Link 
20:00 Slaven Koprivnica - HNK RijekaSambata (01 Noiembrie) 19:00 (   
Link  Link  Link 
20:00 Vitoria Guimaraes - Sporting LisbSambata (01 Noiembrie) 19:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
20:00 Novi Pazar - FK Radnicki NisSambata (01 Noiembrie) 19:00 (   
Link  Link  Link 
20:15 ES Setif - AS Vita ClubSambata (01 Noiembrie) 19:15 (   
Link  Link  Link 
20:20 Ponte Preta - Sampaio CorreaSambata (01 Noiembrie) 19:20 (   
Link  Link 
20:30 Palestino - AntofagastaSambata (01 Noiembrie) 19:30 (   
Link  Link  Link 
20:30 Lila Loja - CD CuencaSambata (01 Noiembrie) 19:30 (   
Link  Link 
20:30 Astra Giurgiu - Ceahlaul Piatra NSambata (01 Noiembrie) 19:30 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
21:00 Cercle Brugge - KortrijkSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link 
21:00 Universitario de Sucre - Sport BoSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link 
21:00 Club The Strongest - Real PotosiSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link 
21:00 FC Santa Cruz - America RNSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link 
21:00 Ligue 1 - MultiplexSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
21:00 En Avant Guingamp - SC BastiaSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link 
21:00 Lille OSC - Saint-EtienneSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
21:00 FC Metz - SM CaenSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link  Link 
21:00 Montpellier HSC - Evian Thonon GaSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
21:00 OGC Nice - Olympique LyonSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
21:00 Ferencvaros TC - Paksi SESambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link 
21:00 FC Barcelona - Celta de VigoSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
21:00 UD Las Palmas - AlbaceteSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
21:00 Sabadell - MirandesSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link  Link  Link  Link  Link 
21:00 FC Basel - GrasshoppersSambata (01 Noiembrie) 20:00 (   
Link  Link  Link 
Cum sa vezi meciurile online gratuit

Pentru webmasteri! Copie acest cod pe site-ul tau pentru meciuri online updatate la minut, fara reclame.